Türkal Hukuk Bürosu

Adalet evrenin ruhudur... Ömer Hayyam

Hakkımızda

Türkal Hukuk Bürosu; Av. Murat TÜRKAL tarafından 2002 yılında İzmir’de kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren büyüyerek bugün itibariyle 8 avukat, 1 muhasebe ve personel sorumlusu, 2 yönetici asistanı sekreter, 3 icra takip sorumlusu, 3 icra takip arama operatörü, 4 icra katip elemanı ile 1 hukuk ve icra servisi katip elemanı olmak üzere toplam 22 kişiden oluşmaktadır. Büromuzda Hukuk ve İcra Servisi olarak iki ayrı servis oluşturulmuştur. İcra Servisinde emekli İcra Müdürü Hüseyin OĞAN nezaretinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Büromuz mevcut durum itibariyle yaklaşık 350 m2’lik alana kurulu olup; icra takip dosyaları ve dava dosyalarındaki artışa göre 1000 m2’ye çıkarılabilecek bir binada kuruludur. Ofisimizin bulunduğu binada tarafıma ait 1. katın tadilatına Temmuz ayında başlanacak olup; Ağustos ayında 1000 m2’lik alan tamamen faaliyete geçirilecektir. İş portföyündeki ve miktarındaki artışa göre de icra takip işlemleri için personel sayısında hemen artış yapabilecektir. Mevcut durum ve büronun alanındaki genişleme ile çalışan sayısında planlanan artış ile büromuz 150.000 adet icra takip dosyasının işlemlerini kesintisiz yapabilecek kapasiteye ulaşacaktır.

Büromuzda server ağına bağlı 30 terminal kullanıcı ve 15 fotokopi ve yazıcı ile teknik donanım sağlanmaktadır. Büromuzun birinci katının tadilatının tamamlanması ile en az 50 terminal kullanıcı server ağına bağlanabilecektir. Büromuzda devam eden icra işlemlerinde İcra Partner programı kullanılmaktadır.

Büromuz İstanbul, Ankara, Antalya ve Manisa illerinde kurulu ve büromuza bağlı Avukatlık büroları ile birlikte çalışmakta olup; beraber çalıştığımız irtibat hukuk bürolarının personellerinin de dahil edilmesi ile 55’e yakın personel ile hizmete devam etmektedir.

Türkal Hukuk Bürosu, başta İzmir olmak üzere Antalya, Muğla, Isparta, Burdur, Balıkesir, Manisa, Aydın, Denizli olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde hizmet verebilmektedir.

Günümüz Türkiyesi’nin ve dünyasının gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile Türkal Hukuk Bürosu bünyesinde, konusunda deneyimli avukatlardan oluşan çeşitli departmanlar kurulmuştur. Bu çerçevede büromuz, 5 ana departman (Uluslararası Hukuk Departmanı, Danışmanlık Departmanı, Dava Departmanı, İcra Departmanı, Fikri Mülkiyet Departmanı) bu departmanların alt komisyonları (Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Sağlık ve İlaç Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Ticari Sözleşmeler, İnşaat Hukuku, Vergi Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, G.menkul Hukuku, Basın Hukuku, İdare Hukuku) ile faaliyet göstermektedir.

Büromuz bünyesinde finans ve muhasebe departmanı mevcut olduğundan, finans ve muhasebe denetimini bağımsız bir şekilde iç sistemimizde gerçekleştirmekteyiz.
Hukuk büromuzun kurulduğu günden beri, sürekli büyümenin ve büyük başarılarla dolu iş hayatının zevkini yaşadık ve şimdi de İzmir’in en prestijli hukuk bürolarından biri olarak tanınmaktayız.

Turkal_hukuk_av_murat_turkal

Kurucumuz

partner

Kadromuz

Depositphotos_128023692_original-2-1200x801

Partner Bürolarımız

Depositphotos_127218380-8_original-3-600x360

İletişime Geçin